05302424336

Turgut Özal Mah. Yenikent Sitesi 2164,Cd. B1 Blok No:1 Batıkent/Ankara

Hakkımızda

Profesyonel bir spor akademisi olarak Ocak 2017 yılında kurulan “Cimnastik Akademi” her yaş grubuna hizmet verip sağlıklı ve bilinçli bir nesil yetiştirmek amacı gütmektedir. Kurucusu Cimnastik branşında uzun yıllar çok başarılı özgeçmişi olan ve spora katkı vermek amacıyla Cimnastik Federasyonun en üst kademelerinde görev almış olan Öğr. Gör. Dr. Serdar Gürbüz'dür.

Cimnastik Akademi Ankara’nın en elit bölgesi olan Batıkent'te 750 m2 geniş alanıyla enerjik, dinamik ve ferah bir antrenman ortamı sunmaktadır.

Spora yeni başlayanlar için Genel Cimnastik Hobi grupları, Artistik Cimnastik, Ritmik Cimnastik, Aerobik Cimnastik, Trambolin, Bale, Dans gibi pek çok branşta hizmet veren kulübümüz, üst düzey yarışmacı sporcu yetiştirmede de iddiasını ortaya koymaktadır.

Kulübümüz Spor bilimleri öğretim elemanları eşliğinde güvenli antrenman periyotlaması, Pedagojik yaklaşım, Psikolojik destek, Spor bilimleri mezunu Profesyonel Antrenörler, Doktor Kontrolü, velilerimizin çocuklarını izleyebileceği oturma alanı, Otopark, Kafe gibi eşsiz olanaklarına sahiptir.

Çocuklarınıza sağlıklı ve sağlam bir spor temeli kazandırmak için sizleri kulübümüze bekliyoruz.